Babacan ve Karamollaoğlu görüştü

07 Kasım Pazartesi 2022 17:23

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret etti.

Babacan, 14 Kasım Pazartesi günü DEVA Partisi'nin ev sahipliğinde yapılacak altılı masa toplantısı öncesi, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ile görüştü.

Görüşmenin ardından gazetecilere açıklama yapan Karamollaoğlu, Babacan ile sohbetlerinde birçok konunun gündeme geldiğini belirterek, "Güzel bir görüşme yaptık. İkinci turun, ikinci toplantısı önümüzdeki pazartesi günü inşallah DEVA Partisi'nde gerçekleşecek. Bu uyumun devam edeceğini, birlikte çalışmamızın inşallah hayırlı bir neticeye vesile olacağını düşünüyorum." diye konuştu.

Babacan da gündemle ilgili Karamollaoğlu'na bilgi verdiğini belirterek, "Altılı masanın gündemi yoğun, gittikçe de yoğunlaşıyor. Özelikle temel politika alanlarının da çalışılacağı ortak bir çalışma grubu oluştuktan sonra daha geniş bir alanda işbirliğimizi ilerletiyoruz. Bu yoğun gündemin şöyle bir değerlendirmesini yaptık. Ülkemiz için, milletimiz için hayırlı sonuçlar oluşturmasını diliyoruz." şeklinde konuştu.

(AA)

Odatv.com

0
İletişim
Haber Merkezi: 0212 741 52 00
Mobil Uygulamalar
app
play
Reklam
Reklam: 0212 741 57 00
© 2022, Oda TV. Tüm haklar saklıdır.
×
ODATV
ANA SAYFA YAZARLAR VİDEO FOTO GALERİ ARŞİV KATEGORİLER
Önceki Analiz Siyaset Güncel Ekonomi Medya Spor Magazin Kültür Sanat Canlı Anlatım
app
ply
bck