Reha Muhtar doğruladı Hürrem Elmasçı yazmıştı

01 Ekim Cumartesi 2022 12:21

Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur, Reha Muhtar’ın kızına bağırdığı bir ses kaydı yayınladı. Sosyal medya, Reha Muhtar’ı hedef tahtasına oturttu, linç etti. Hürrem Elmasçı, Reha Muhtar’ın kızını koruduğunu, uyuşturucu bağımlısı bir yetişkinle olan yazışmalarını görünce tepki gösterdiğini yazdı. Reha Muhtar doğruladı.

Reha Muhtar, Twitter’da yaptığı paylaşım ile Hürrem Elmasçı’yı doğruladı.

Reha Muhtar’ın kızına bağırdığı ses kaydının eski eşi Deniz Uğur tarafından yayınlanmasından sonra sosyal medya kullanıcıları, Reha Muhtar’ı linç etti.

İlgili haber: Herkes Reha Muhtar’ın kızına bağırmasını konuşuyor... Aslında gerçek ne

Tepkilerin yanı sıra birçok kullanıcı, Reha Muhtar’ın ebeveynliğine yönelik eleştirilerde ve hakaretlerde bulundu.

Hürrem Elmasçı, Odatv’de yayınlanan yazısında, Reha Muhtar’ın kızını koruduğunu, 13 yaşındaki kızın uyuşturucu bağımlısı bir kişiyle olan sohbetlerini öğrenen Reha Muhtar’ın duruma müdahale ettiğini açıkladı.

Reha Muhtar, bugün yaptığı paylaşımda, kızının uyuşturucu kullanımından dolayı hastanede yatmış bir kişiyle internet üzerinden görüştüğünü doğruladı.

Reha Muhtar, şu ifadeleri kullandı: “Benim oğlum ve kızım 7 yıl yasaklı maddelerin kullanıldığı renkli akvaryum balıklarının ısmarlandığı evde büyüdüler. Kızımın fazla dozdan uyuşturucu kullanıp hastaneye kaldırılan ‘Kabal’ isimli kullanıcıyla görüşmemesi için 5 dk süre verme hakkım ve sorumluluğum yok mu baba olarak?”

Odatv.com

0
İletişim
Haber Merkezi: 0212 741 52 00
Mobil Uygulamalar
app
play
Reklam
Reklam: 0212 741 57 00
© 2022, Oda TV. Tüm haklar saklıdır.
×
ODATV
ANA SAYFA YAZARLAR VİDEO FOTO GALERİ ARŞİV KATEGORİLER
Önceki Analiz Siyaset Güncel Ekonomi Medya Spor Magazin Kültür Sanat Canlı Anlatım
app
ply
bck