Ece Erken isyan etti: Devam ederseniz geri çekerim

02 Ağustos Salı 2022 08:15

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy'de sahibi olduğu restoranda geçen ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatını kaybetmesinden sonra Mahmutyazıcıoğlu'nun abisinin Ece Erken'i tehdit ettiği öne sürülmüştü. Ece Erken çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Benan Kocadereli, eski eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun abisinin Ece Erken'i tehdit etmesi gündemdeyken "Mal kaçırma yok" yorumunda bulunarak Ece Erken'i sinirlendirdi. Ece Erken ise çıkan haberlerin ardından açıklamalarda bulundu. 

Erken "Her şey abiyle anlaşmalı yürüyor. Adımı anmaya devam ederseniz reddi mirası geri çekeceğim" diyerek üstü kapalı tehditte bulundu.

Sabah’ın haberine göre, Ece Erken'in öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edilmesi sonrası ortada bir miras kavgası olduğu ortaya çıkmıştı. Ece Erken'in "Kardeşinin mallarına çökmüşsün" yorumuna ise eski eş Benan Kocadereli yanıt vermişti.

Ece Erken ile arasının kötü olduğu bilinen eski eşi Benan Kocadereli "Asıl mal kaçıran başka birisi" deyince ortalık karıştı.

Sunucu Ece Erken bu açıklama sonrası "Böyle bir cevap verildiyse mahkemede ispat edilecek" diyerek öldürülen kocasının mallarına dair açıklamalarda bulundu.

Erken açıklamasında, "Daha mal tespiti davası sonuçlanmadan tapusu, her şeyi eşime ait olan evi, evleri mirasçı olmadığı halde hukuksuzca nasıl kiraya verdi? Kira elden mi alınıyor? Tekne nerede? Demek ki miras aslında kabul edilmiş ama mahkemenin haberi yok. Şafak'a ait arabalar nerede? Abiyle anlaşmalı yürüyor her şey" dedi.

NE OLMUŞTU

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu geçen ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucunda kaybeden ünlü sunucu Ece Erken, kayınbiraderi Celal Mahmutyazıcıoğlu ile tartışma yaşamıştı. Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy'de sahibi olduğu restoranda geçen ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıkladı ve sosyal medya üzerinden herkese açık bir şekilde atılan mesajları tek tek ifşa etmişti.

Odatv.com

0
İletişim
Haber Merkezi: 0212 741 52 00
Mobil Uygulamalar
app
play
Reklam
Reklam: 0212 741 57 00
© 2022, Oda TV. Tüm haklar saklıdır.
×
ODATV
ANA SAYFA YAZARLAR VİDEO FOTO GALERİ ARŞİV KATEGORİLER
Önceki Analiz Siyaset Güncel Ekonomi Medya Spor Magazin Kültür Sanat Canlı Anlatım
app
ply
bck