Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı açıklaması

22 Temmuz Cuma 2022 11:45 - Son Güncelleme:22.07.2022 11:54

Herkesin içinde kavga ettikleri öne sürülen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı arasında, kızları Melisa ve nafaka yüzünden birbirleriyle kavga ettikleri iddia edilmişti. O iddialara Acun Ilıcalı’dan yanıt geldi.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın Bodrum’da kavga ettikleri öne sürülmüştü. Acun Ilıcalı konuyla ilgili basın mensuplarına açıklama yaptı.

Ilıcalı eski eşiyle hakkında çıkan haberleri "Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi oldu. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var. Böyle hikayeler tabi ki de normal. Popülarite bu tip hikayeleri de beraberinde getiriyor. Tartışmak benim yapımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma bana orada heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimiz yok, kendisi çocuğumun annesidir. Onun her zaman mutlu olmasını isterim." diyerek yalanladı.

NE OLMUŞTU

Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı bir restoranda Şeyma Subaşı ile karşı karşıya gelmişti. İkilin kavga ettiği iddia edilen görüntüleri kameralara yansımış ve sosyal medyada gündem olmuştu.

İddiaya göre Ilıcalı ve Subaşı hararetli konuşmasının tartışmaya başladı. Subaşı'nın Ilıcalı'ya sesini yükselttiği ve ardından Ilıcalı'nın mekanı terk ettiği söylenmişti.

Odatv.com

0
İletişim
Haber Merkezi: 0212 741 52 00
Mobil Uygulamalar
app
play
Reklam
Reklam: 0212 741 57 00
© 2022, Oda TV. Tüm haklar saklıdır.
×
ODATV
ANA SAYFA YAZARLAR VİDEO FOTO GALERİ ARŞİV KATEGORİLER
Önceki Analiz Siyaset Güncel Ekonomi Medya Spor Magazin Kültür Sanat Canlı Anlatım
app
ply
bck