Ve Mehmet Ağar konuştu

09 Kasım Salı 2021 01:26 - Son Güncelleme:09.11.2021 09:29

Şardan yazısında Mehmet Ağar ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini belirterek, "Ağar, Eymür’ün iddialarının doğru olup olmadığını konuşmaya bile gerek olmadığını söyledi" ifadelerini kullandı...

T24 yazarı Tolga Şardan, MİT Kontrterör Dairesi Eski Başkanı Mehmet Eymür’ün iddialarını İçişleri Eski Bakanı Mehmet Ağar'a sordu.

Şardan yazısında Mehmet Ağar ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini belirterek, "Ağar, Eymür’ün iddialarının doğru olup olmadığını konuşmaya bile gerek olmadığını söyledi. 'Eğer söyledikleri doğru olsaydı; MİT Müsteşarı olarak emekli olurdu'" dediğini aktardı.

Eymür'ün "Mehmet Ağar'ın demek ki gücü var. Gücü gayrimeşru hayattan geliyor bence. Uyuşturucudan bahsediliyor, zaten bilmiyorum ne kadar doğru, bir burun ameliyatı geçirdiğini biliyorum, doğruluğunu bilmiyorum ama bu kokain içenlerde olan bir şey, burun şey, çekerek şey ediyorlar ya" iddialarını da soran Şardan, Ağar’ın “'Yıllar önce Çapa’da olduğum burun ameliyatı. Burnumun içinde kemik parçası vardı. Deviasyon dedikleri. Ameliyatlarım devletin kayıtlarındadır" cümlelerini kurduğunu kaydetti.

Odatv.com

0
İletişim
Haber Merkezi: 0212 741 52 00
Mobil Uygulamalar
app
play
Reklam
Reklam: 0212 741 57 00
© 2022, Oda TV. Tüm haklar saklıdır.
×
ODATV
ANA SAYFA YAZARLAR VİDEO FOTO GALERİ ARŞİV KATEGORİLER
Önceki Analiz Siyaset Güncel Ekonomi Medya Spor Magazin Kültür Sanat Canlı Anlatım
app
ply
bck